Program 2021

Čeká nás již 20. setkání s vodníky a můžete se těšit na celodenní program pro děti – každý den jiná hraná pohádka, denní i noční pohádkový les, pěvecká soutěž „Zpívající ŽÁBA“ a další soutěže nejen na břehu, ale i ve vodě, pohádkové dílny, vodnická oficína, soutěžní diskotéky, jízda na koních a mnoho překvapení.
Vystoupí: Hudebně-divadelní skupina RYBNÍKÁŘI, Divadýlko MRAK, Divadlo ANDROMEDA, Pohádková babička Dadla, Divadelní sdružení Xaver a Kolumbus, Divadlo potulného čajovníka, Jezdecká stáj POHODA a další.
Kde nás najdete: V Chlumu u Třeboně na náměstí, v MC HEJTMAN /Kulturní dům/, v parku za MC HEJTMAN, v kempu Hejtman – JIH /jak na břehu, tak i na ostrově/, v kempu KAPŘÍK, dále v kempu ATLAS, U SUMEČKA a v obecním kempu č.2 na Staňkově.

Takže „HURÁ NA VODNICKÝ SPLAV“, no a pokud Vás zajímá jak vůbec takový Vodnický splav vypadá, pak mrkněte na reportáž STUDIA KAMARÁD – 1.část ZDE a 2.část ZDE nebo na naši vodnickou videopozvánku kterou naleznete ZDE

Jaký bude program v letošním roce 2021, aneb co voda přinese?
Průběžně program doplňujeme, ale něco již můžeme prozradit:

„Vodnická zvací tiskovka“ proběhne tradičně v Třeboni na náměstí „U kašny“ v pondělí 2. srpna 2021 v 11 hodin a pak už HURÁ DO CHLUMU u Třeboně.

Pondělí 2.srpna
18:00 náměstí - Slavnostní zahájení pohádkového týdne s vodníky a odpolední pohádka "UTOPENÉ DĚJINY“ Hudebně-divadelní skupiny RYBNÍKÁŘI
19:30 Zvací VODNICKÝ průvod – řazení na náměstí a půjdeme podél rybníka Hejtman na kemp Kapřík.
Samozřejmě nebude chybět ani náš vodnický král Pepa Vošplouch I. se svou družinou
20:30 Kemp KAPŘÍK - „VODNICKÝ SPLAV“ aneb velké setkání vodníků z Čech a Moravy
Večer pokračuje vodnickým zvaním na lodích po hladině rybníka Hejtman, odplouváme z Kapříku

Úterý 3.srpna
10:00 Kemp JIH - OSTROV - - „BARUŠKA A DRAK“ pohádka s pohádkovou babičkou DADLOU
15 - 17:30 Park za MC HEJTMAN - „POHÁDKOVÝ LES po vodnicku“, soutěžní diskotéka, vodnická oficína, malování, jízda na koních jezdecké stáje Pohoda
18:00 Kemp JIH-OSTROV - podvečerní „STRAŠFUŇÁKOVA POHÁDKA“ Divadla LOUTKOVÝ SVĚT
19:30 Občerstvení U SUMEČKA Staňkov – „VODNICKÁ ŠKOLA“ pohádka skupiny RYBNÍKÁŘI

Středa 4.srpna
10:00 Kemp KAPŘÍK - „SKŘÍTEK ŠUBÍSEK NA CESTÁCH“ pohádka Divadýlka MRAK
10:30 Náměstí - „Vodnické dílničky pro nejmenší“ „Dílny - Kovářská, keramická, drátenická a jiné“, jízda na koních jezdecké stáje Pohoda a vodnická oficína.
14 - 17:00 Náměstí - ZPÍVÁME S VODNÍKY, aneb oblíbená pěvecká soutěž „ZPÍVAJÍCÍ ŽÁBA“ s vodnickou kapelou Rybníkáři a jejich hosté
18:00 Náměstí - „VODNICKÁ POHÁDKA“ aneb jak se vodníci usadili v Čechách s Divadýlkem MRAK
19:30 Kemp JIH-OSTROV - „Večerníček pro nejmenší“ s pohádkovou babičkou DADLOU
19:30 Staňkov - Obecní kemp č.2 – „STRAŠFUŇÁK a FUNILKA“ pohádka Divadla LOUTKOVÝ SVĚT
21 - 24:00 „NOČNÍ POHÁDKOVÝ LES“ - začátek na náměstí u pódia

Čtvrtek 5.srpna
10:00 Kemp JIH - OSTROV - pohádka „O HONZOVI“ divadelního sdružení Xaver a Kolumbus
15 - 17:30 Park za MC HEJTMAN - „POHÁDKOVÝ LES po vodnicku“, soutěžní diskotéka, vodnická oficína, malování, jízda na koních jezdecké stáje Pohoda
19:00 Kemp JIH-OSTROV - „STATEČNÝ JANEK“ podvečerní pohádka Divadýlka MRAK
19:30 Kemp KAPŘÍK vystoupení pravé vodnické kapely RYBNÍKÁŘI a večer pokračuje vodnickou veselicí

Pátek 6.srpna
10:00 Kemp JIH - OSTROV - - „ČAJ PRO PRINCEZNU VŘEŠTILKU“pohádka Divadla potulného čajovníka
14:00 Kemp JIH - Vodnické odpoledne plné her a soutěží pro děti, jak na břehu, tak i ve vodě
16:00 Kemp JIH - OSTROV - - „O ŽELEZNÉM VLKOVI“ pohádka Divadla potulného čajovníka
19:00 Kemp JIH - „VODNICKÁ PESTRÁDA“ - zábavné vodnické revue, finále soutěže „ZPÍVAJÍCÍ ŽÁBA“ s kapelou RYBNÍKÁŘI,
vodnickým králem Pepou Vošplouchem
21:30 VELKÝ VODNICKÝ LAMPIÓNOVÝ PRůVOD od kempu JIH směrem na hráz rybníka Hejtman, kde se vodníci rozloučí a zanoří do hlubin rybníka